Demet Akbağ ‘Jülide Ateş ile 40’ programının 40’ıncı bölüm özel konuğu oldu

Usta oyuncu Demet Akbağ, Haber Global ekranında ilgiyle izlenen ‘Jülide Ateş ile 40’ programının, 40’ıncı bölüm özel konuğu oldu.

Programın 14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak 40’ıncı bölümünde Jülide Ateş’in sorularını yanıtlayan Demet Akbağ, kariyeri ve özel hayatıyla ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.

‘Akrep’ dizisi ile uzun süre sonra ekranlara dönen ve ilk kez bir dramada rol alan Akbağ; tiyatro sahnesinden televizyon ekranına, ardından sinemaya uzanan kariyerinin mihenk taşlarını 40 soru ile seyirciyle paylaşacak.

Jülide Ateş’in 40’ıncı bölüm özel konuğu Akbağ ile keyifli ve eğlenceli sohbeti 14 Ocak Perşembe 20.30’da Haber Global’de ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.