Demet Akalın’dan İbo Show için İstanbul’a gelen Hakan Altun’a gönderme

Demet Akalın’dan programına katılmamak için “Müziği bıraktım” diyen, İbo Show için İstanbul gelen Hakan Altun’a göndermede bulundu.

Şarkıcı Demet Akalın, Alişan’la sundukları programa Koronavirüs gerekçesiyle katılmayan Hakan Altun’a sosyal medya hesabından göndermede bulundu.

Altun, Emel Müftüoğlu’nun doğum günü için geldiği mekanda açıklama yapan Hakan Altun, İbrahim Tatlıses’in sunacağı İbo Show’a konuk olmak için İstanbul’a geldiğini söyledi.

Sosyal medya kullanıcısının sözlerine cevap veren Akalın, “Riskli gruptayım, kalabalığa girmemem’ sanırım tam böyle demiştin! Vallahi umurumda değil! Söz başka bir şey be ağa…” ifadesini kullandı.

Hakan Altun daha önce Demet Akalın ve Alişan’a davet edilmişti. Ancak Altun “Bodrum’da yaşadığım ve pandemi sebebiyle 2020 yılında şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine” yanıtını vermişti.

GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.