gazetemag tv

Demet Akalın’dan Burcu Esmersoy’a “Sen çok özel bir kadınsın!”

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, küçük yaşta babasının kendisini tuvalete kapatıp hortumla dövdüğünü açıklamıştı. O açıklamalardan sonra Esmersoy’a arasının bozulduğu Demet Akalın’dan destek mesajı geldi.

Burcu Esmersoy yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem oldu. Esmersoy çocukken babasından şiddet gördüğünü açıklamıştı. Bu açıklamalardan sonra Demet Akalın, daha önce “Instagram’dan takibi bırakma” polemiği yaşadığı Burcu Esmersoy’a destek paylaşımı yaptı.

Akalın, çocukluğunda yaşadığı zorlukları anlatan Esmersoy’a “Sen çok özel bir kadınsın. Çok iyi anne olacaksın. Hem anne hem baba bile olabilirsin. Hep güçlü kal” notunu yazdı.

ŞOK! Burcu Esmersoy: Beni tuvalette hortumla dövdü!

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.