Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye ağır dünya starı göndermesi!

Demet Akalın Kulüp şarkısı üzerinden Aleyna Tilki’ye ağır bir göndermede bulundu. Dünya starı olmak isteyen Aleyna Tilki’ye laf atan Demet Akalın, “Oturduğum yerden FIFA’dayım” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın’ın Ozan Doğulu ile çalışması Kulüp, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasında yer almıştı. Taraftarın yaptığı kareografi FIFA’nın resmi kanalında yer almıştı. Sosyal medyada paylaşım rekoru kıran kareografi Demet Akalın’ı iyiden iyiye havaya soktu. Şarkısı yeniden popülerleşen Akalın, dünya starı olmak için çaba gösteren Aleyna Tilki’ye laf attı.

“OTURDUĞUM YERDEN FIFA’DAYIM”

blank

Bir sosyal medya kullanıcısı Akalın’a, “Telif at izinsiz yayın diye yasakla bu videoyu, kral olursun” diye yazdı.

Cevap veren Akalın, “Adamlar beni dünya starı yapacak şaka mısın? Aleyna duymasın hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş önemli olan don değil şarkıymış” ifadesini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.