YouTube / gazetemag tv

“Demet Akalın ve Okan Kurt barıştı”

Ünlü sunucu Ece Erken, canlı yayında geçtiğimiz ay boşanan Demet Akalın’la Okan Kurt’un barıştığını hatta Okan’ın Demet’in evinde kaldığını söyledi.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının sunucusu Ece Erken, bugünkü canlı yayında magazin camiasında bomba etkisi yaratacak bir haberi açıkladı. Erken, programda son dakika gelişmesi olarak 11 Eylül’de boşanan Demet Akalın ve Okan Kurt’un barıştığını iddia etti.

“DEMET’LE OKAN BARIŞTI”

Ece Erken, şimdi bir son dakika gelişmesi diyerek “Demet Akalın’ın çok yakınlarından öğrendiğim bir haber, barışmışlar. Hafta içi Okan, Demet’te kalıyormuş. Biz bunu biliyorduk zaten bekliyorduk. Dünde Cumhuriyet kortejine katılmış ve çok mutluymuş.” dedi.

EVLİLİKLERİ TEK CELSEDE BİTTİ

Demet Akalın, 6 buçuk yıllık eşi Okan Kurt’tan geçtiğimiz eylül ayında evine icra geldiği için tek celsede boşandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.