Demet Akalın, uğursuz dedi sahnede ayakkabı değiştirdi

Demet Akalın ve Okan Kurt, Çarşamba gecesi Ankara gece hayatının en yeni mekanı Winner Plus Club’ın sahnesine birlikte çıktılar. Gecenin açılışını Okan Kurt dj kabininde yaptı, kısa süre sonra da sahneye Demet Akalın geldi. Ankaralıların büyük ilgi gösterdikleri Demet Akalın ve Okan Kurt, keyifli müzikleri ile Winner Plus’ı dolduran eğlenceseverlere unutamayacakları bir gece yaşattılar.

İLK ŞARKIDAN SONRA AKLINA GELDİ: Uğursuz ayakkabıları giymişim
Demet Akalın, sahneye çıkıp ilk şarkısını söyledikten sonra daha önce sağ ayağını incittiği ayakkabısını giydiğini hatırlayıp “Yine bu uğursuz ayakkabılarımı giymişim, bir buçuk ay önce sanki genç kızım, sahneye ayağımı bir attım, bütün bacağım pert. Yürüyemiyordum, futbolcu doktoruna götürün beni dedim” diyerek ayağını sakatladığını anlattı, ardından ayağına babet ayakkabılarını giyip konserine bütün gece düz ayakkabılarıyla devam etti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.