Demet Akalın: Sertab Erener sanatçı, bizler şarkıcıyız

“Sertab Erener sanatçı, bizler şarkıcıyız. Sertap Erener duruşu ile ikonik ve başka bir yerde duran bir kadındır”

Deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu 2.Sayfa, magazin gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor.

Programın bugün yayınlanan bölümüne Sertap Erener’in piyasada yer alan şarkılar ve şarkıcılar ile ilgili söylemleri damgasını vurdu. Sertap Erener’in “Şimdi ki şarkıların içi o kadar boş bomboş ki,Bazı kadınlar var insanlar daima kötü olsun istiyor. Çok garip, sesler, soundlar hep aynı” sözlerine Demet Akalın’dan cevap geldi.

Programa telefon ile bağlanan ünlü popçu “Benim en son Sertap Erener için ne dediğime bakın, ondan sonra bana bu soruyu sorun.Geçen sene ben “Sertab Erener sanatçı, bizler şarkıcıyız” demiştim, hatta oda bana teşekkür mesajı atmıştı. Sertap Erener her zaman duruşu ile ikonik ve başka bir yerde duran bir kadındır.Onun bunu benim için söylediğini hiç zannetmiyorum. Kötü söylemlerine şuraya kadar katılabilirim, herkes birbirinin kuyusunu kazıyor bunda hem fikirim ama, zamanında atarlı şarkıları Sezen Aksu’da yaptı, kendisi de yaptı.Ayrıca o atarlı şarkılardır beni ayakta tutan şey, bu kulüpleri de geçtim, artık oteller de bile sahneye çıkıyorum.” Dedi.

2. Sayfa hafta içi her gün saat 10.00’da teve 2’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.