Demet Akalın, Okan Bayülgen’e sert çıktı: İşine bak! Kaç yaşına geldin sığınma bize

Demet Akalın, ‘Bu saatten sonra Demet’e dönüş olmaz’ diyen Okan Bayülgen’e sert çıktı: İşine bak! Kaç yaşına geldin sığınma bize…

Demet Akalın, Okan Bayülgen’e fena çattı. Okan Bayülgen önceki gün katıldığı bir televizyon programında Demet Akalın, Tarkan ve Beren Saat-Kenan Doğulu çiftini diline dolamıştı. Okan Bayülgen, Beren Saat-Kenan Doğulu çifti için ‘yavru köpek’ benzetmesi yaparken Demet Akalın için ise ‘Bu saatten sonra Demet’e dönüş olmaz’ sözlerini kullanmıştı.

SATAŞMAYI bırak ARTIK İŞİNE BAK

Haberi gören Akalın kendine has tarzıyla şovmene yanıt verdi. Sosyal medya hesabından öfkeli satılar düşen Akalın, “Okan Bayülgen iyisin hoşsun da bırak sataşmayı artık. İşine bak! Tarkan’sız da bensiz de reklamın olur. Kaç yaşına geldin sığınma bize” sözlerini sarfetti. Akalın aynı zamanda Beren Saat ile Kenan Doğulu için yavru köpek benzetmesi yapan Bayülgen’e ‘Yazık yazık’ demekle yetindi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.