Demet Akalın müzik listelerini “Ateş”ledi

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni albümünü müzik severlerle buluştu.

Demet Akalın’ın ‘Ateş’ ismini verdiği kariyerinin 11. albümü müzik listelerinde ilk sırada! Radyo ve müzik kanallarının en çok istek alan isimlerinden biri olan Demet Akalın, yeni şarkılarıyla da yine kendi rekorunu kırıyor.

blank

Geçtiğimiz hafta çıkarttığı yeni albümü ‘Ateş’ ile müzik dünyasına bomba gibi düşen Demet Akalın, yeni şarkılarıyla önce sosyal medya gündeminde sonra da müzik listelerinde bir numaraya yerleşti.

Çıkardığı tüm albümlerle rekor satış rakamlarına ulaşan Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni albümünü “Ateş” ile yine zirvede yer alıyor. Resmi dinlenme ve indirilme listelerindeki verilere göre, 1 numara olan Demet Akalın, yeni şarkılarının da tıpkı diğer şarkıları gibi müzikseverler tarafından beğeniyle karşılanmasından çok mutlu olduğunu söylüyor.

Demet Akalın DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alan albümü “Ateş” in ikinci klibini bu hafta sonu “Ağlar O Deli” şarkısına çekiyor.

blank

iTunes / “Ateş” En Çok İndirilen Albümlerde 1 Numara

İTunes / Azerbaycan, Almanya, İsviçre, Hollanda listelerinde

MUUD Müzik Top ‘te “N’apıyrsan Yap” şarkısı 1 Numara

FİZY / Yerli Müzik Top 100 Listesinde 1 Numara

YOUTUBE / “Ağlar O Deli” şarkısı 6 gün boyunca Trendler Listesinde

D&R / Bu hafta en çok satın alınan albüm “Ateş”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.