Demet Akalın: Köprüden atlamaya hazır olun, ağlatacağım

Bülent Özdemir’in Cennet isimli şarkısını yeniden yorumlayacak olan Demet Akalın iddialı konuştu: “Köprüden atlamaya hazır olun, ağlatacağım.”

Son çalışması hakkında konuşan Demet Akalın, Bülent Özdemir’in tribute albümünde yer alacağını ve daha önce Ferhat Göçer’in seslendirdiği Cennet şarkısını yeniden yorumlayacağını belirtti. Şarkının yeni aranjesini ise Selim Çaldıran yapacak.

“KÖPRÜDEN ATLAMAYA HAZIR OLUN”

Yeni şarkısıyla ilgili ilk kez ipucu veren Akalın, “Hakan köprüden atlamaya hazır ol, ağlatacağım” dedi.

“SLOW ŞARKILARDA İNANILMAZ BAŞARILI”

Demet Akalın açıklamalarından konuşan usta müzik adamı Bülent Özdemir, “Sevgili Demet daha önce de Bozuyorum Yeminimi isimli bestemi seslendirmişti ve slow şarkılarda inanılmaz başarılı… çok iyi yorumlayacağı kesin.” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.