YouTube / gazetemag tv

Demet Akalın: Keyfim çok yerinde

2012’de evlendiği Okan Kurt’tan 11 Eylül’de boşanan şarkıcı Demet Akalın, ”Hayatımda pek değişiklik olmadı. İnşallah her şey güzel olacak. Keyfim çok yerinde” dedi.

Kızı Hira’nın babası, 2012’de evlendiği Okan Kurt’tan 11 Eylül’de boşanan şarkıcı Demet Akalın, ”Hayatımda pek değişiklik olmadı. İnşallah her şey güzel olacak. Keyfim çok yerinde” dedi. Demet Akalın evine haciz gelmesinin ardından eşi Okan Kurt’a dava açmış ve çift evliliklerini tek celsede noktalamıştı.

BİRLİKTE FOTOĞRAFLARINI SİLMİŞTİ

Ayrılık sonrası Okan Kurt’u hayatından çıkaran Demet Akalın, birlikte çekildikleri bütün fotoğrafları silip ‘artık geri dönüş yok’ mesajı vermişti. Okan Kurt ise Demet Akalın’ı sosyal medya hesabından takip ettirmeyi sürdürmüş ve fotoğrafları profilinden kaldırmamıştı. Ancak bir süre sonra Okan Kurt da Demet Akalın’ı silmişti.

“KEYFİM ÇOK YERİNDE”

Demet Akalın, geçen gün Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konser sonrası muhabirlerin sorularını yanıtladı. Altı yıllık eşi Okan Kurt’tan geçen ay boşanan şarkıcı, “Hayatımda pek değişiklik olmadı. İnşallah her şey güzel olacak. Keyfim çok yerinde” diye konuştu. Bu arada Demet Akalın Tunceli’de iki askerin donarak şehit olması nedeniyle Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinin gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.