Demet Akalın ile Sinan Akçıl’ın twitter sohbeti takipçilerini güldürdü

Yakın arkadaş olan Demet Akalın ile Sinan Akçıl’ın twitter sohbeti takipçilerini güldürdü. İlginç konuşmaya İrem Derici de dahil oldu.

Ünlü popçular Demet Akalın ve İrem Derici, sosyal medya üzerinden Sinan Akçıl’dan şarkı istedi, olanlar oldu.

Akalın, sevgilisi Ebru Şallı’dan ayrılan Akçıl’a, “Yaaa uzak kaldım ben niye dinleyemiyorum şarkıları. Sinan Akçıl inşallah kız seninle barışmaz daha beter ol, daha çok şarkı yap” sözleriyle takıldı. Sinan Akçıl’ın yanıtı, “Hay Allah’ım ya, neyse daha fazla konuşmayayım sen de masa başı habercisi olmuşsun” şeklinde oldu.

“BAK SİNAN BOZUŞURUZ”
Bu cevabın üzerine Demet Akalın, “O şarkıları kimseye dinletme bak Sinan bozuşuruz” mesajını yayımladı. Sohbete dahil olan İrem Derici ise “Kalanları da bana dinlet bari Sinan” ifadelerini kullandı.

sinan demet

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.