YouTube / gazetemag tv

Demet Akalın: Hira yanımda sonra konuşuruz

Geçtiğimiz ay eşi Okan Kurt’tan boşanan Demet Akalın, kızı Hira ile önceki gün İstinye Park’ta görüntülendi.

Kızı Hira’nın boşanma sürecinden etkilenmemesi için elinden geleni yapan Demet Akalın, pazar gününü kızına ayırarak onunla keyifli saatler geçirdi.

Öğlen saatlerinde geldikleri alışveriş merkezinin Markalar Sokağı’nda görüntülenen anne-kız önce alışveriş yaptı daha sonra da eğlence merkezinde doyasıya vakit geçirdiler. Çoğunlukla çocuk giyim mağazaları ve oyuncak mağazalarından alışveriş yapan Demet Akalın, kendilerini görüntüleyen gazeteciler ile kısa süre sohbet etti.

“Hayırlı pazarlar beyler, Hira yanımda sonra konuşuruz.” diyerek müsaade isteyen Demet Akalın, akşam saatlerinde Demet, Okan, Hira isimlerinin baş harflerinden oluşan özel plakalı aracıyla alışveriş merkezinden ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.