YouTube / gazetemag tv

Demet Akalın, giydiği kıyafetlerinin fiyatıyla dudak uçuklattı

Evine haciz geldikten sonra boşanan Demet Akalın, geçtiğimiz günkü tarzıyla dikkat çekti! Akalın’ın üstündeki kıyafetlerinin değerinin 70 bin TL olduğu ifade edildi.

Demet Akalın, geçen gün Nişantaşı City’s AVM’de görüntülendi. Yine pahalı giyim tarzıyla dikkati çeken Demet Akalın, “Bana gelen hediyeleri topladım, şimdi kaçıyorum” dedi. Ünlü şarkıcı, gelen hediyeleri çantalara doldurup arkadaşının yardımıyla bagajına koydu. Baştan aşağı dünyaca ünlü markaların kıyafetlerini giyen Akalın’ın sokak tarzının toplam değeri 70 bin TL.

OKAN GİTTİ AMA BAŞ HARFLERİ KALDI

Demet Akalın, geçtiğimiz ay boşandığı eski eşi Okan Kurt’un kendisine aldığı cipi kullanırken, baş harflerinden oluşan plakayı değiştirmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.