Demet Akalın, bu yaz 20 ayrı şehirde 78 konser verdi

Yaz aylarının kraliçesi Demet Akalın bu yazı da konser maratonuyla geçiriyor. Geçtiğimiz hafta 4 farklı şehirde konser veren Akalın 2016 yazının en çalışkan ünlüsü oldu.

Çıkardığı tüm albümler ve şarkılarıyla rekorlar kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın, bu yazı da dopdolu bir konser programıyla geçiriyor. Geçtiğimiz hafta 4 farklı ilde konser veren Demet Akalın her konserinde gösterdiği yüksek performansla izleyenlerden tam not aldı.

Demet-Akalin

Yaz sezonunda verdiği konser sayısı ile yine tüm rakiplerini geride bırakan Demet Akalın, bu yaz 20 ayrı şehirde 78 konser verdi. Toplamda 250 binden fazla hayranına seslenmiş olan Akalın, konserleri için her defasında büyük bir heyecanla sahneye çıktığını söylüyor.

Demet Akalın her Cumartesi Sahne Türkbükü, her Pazar da Posh Klubte sahne almaya devam ediyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.