Demet Akalın artık Avrupalı

Acarkent’te oturan Demet Akalın, evini Hadımköy’e taşıyor. Eşinin işyerinin orada olması nedeniyle böyle bir karar alan Akalın, eşyalarını sıfırdan alıyor.

Demet Akalın, evini Anadolu Yakası’ndan Avrupa’ya taşıyor. Beykoz Acarkent’te ikamet eden Demet Akalın ve Okan Kurt çifti uzun süredir aradıkları evi Avrupa Yakası’nda buldu. Hadımköy’de işyeri olan ve bu yüzden günün büyük bir çoğunluğunu trafikte geçirmek zorunda kalan Okan Kurt, kızı Hira’yla daha çok vakit geçirebilmek için ikilinin böyle bir karar aldığı öğrenildi. Hadımköy çevresinde villa tarzı bir eve geçen çift, bir süre yaşamlarını burada idame ettirmeye çalışacak. Eğer ki kiraya çıktıkları bu evde yaşam koşullarına uyum sağlayabilirlerse Hadımköy’den ev satın alacak. Acarkent’teki eşyalarına dokunmadan sıfırdan yeni mobilyalar alan sevgililer, yakın zamanda yeni yuvalarının keyfini sürecek.

Kardeşi davayı kaybetti

Alişan’ın Demet Akalın’ın kardeşi Emir Çağ Adanur’a açtığı “hakaret” davasında mahkeme, Adanur’u bin 740 TL para cezasına çarptırdı. Emir Çağ Adanur, Alişan’a “Seni de o travestici yeğenlerini de ben acıtacağım” şeklinde tweet atmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.