Demet Akalın: Altın Plak Ödülü aldı

Çıkardığı tüm albümler ve şarkılarıyla rekorlar kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın sekizinci albümü Pırlanta’nın 2015 yılında en çok satan albüm olması nedeniyle “Altın Plak Ödülü aldı.

Her albümüyle rekorlar kıran Demet Akalın, son albümü Pırlanta’ nın 105.000 e ulaşan satışları nedeniyle 2015 yılının en çok satan albümüne imza atmış oldu.

Başarısı nedeniyle Altın Plak Ödülü kazanan Akalın, düzenlenen törende ödülünü Doğan Müzik Company Genel Müdürü Samsun Demir in elinden aldı.

Demet Akalın ödül törenine Pırlanta albümünde emeği geçen tüm söz yazarı, besteci, aranjör ve ekip arkadaşlarıyla katıldı. Tüm ekip üyelerine ayrı ayrı limuzin yollayarak evlerinden aldıran Akalın, başarısını arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

“Bu ödül sadece benim değil albümümde emeği olan tüm dostlarımın” diyen Demet Akalın yeni albümü için şarkı seçimlerine başladığını da söyledi.

Ödül töreninde Demet Akalın ı Berkay, Erdem Kınay , Mustafa Ceceli, Ayla Çelik, Sedat Doğan, Özgür Aras, Volga Tamöz, Mert Ali İçelli, Erhan Bayrak, Müjdat Küpşi, Elif Nun, Bener Hamamcı ve Emrah Karaduman yalnız bırakmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.