Demet Akalın, Aleyna Tilki’nin annesine ayar verdi!

Ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde kendisi ile ilgili “Nedir sizdeki bu Aleyna kıskançlığı! Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur” ifadelerini kullanan Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’e verdiği tepkiyle olay olmuştu. Akalın, konuyla ilgili bir açıklama daha yaptı.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’in Demet Akalın yorumu geçtiğimiz haftanın en çok konuşanları arasında yer almıştı.

”DEMET DENEN TEYZE…”

Öztel ünlü şarkıcı hakkında “Nedir sizdeki bu Aleyna kıskançlığı! Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur” diyerek dikkat çekmişti.

”ANNESİ BABASI BENİ İLGİLENDİRMEZ”

Demet Akalın yaşadığı şaşkınlığı “Teyze mi? Kendi ne anlamadım. Aleyna’nın bundan haberi var mı?” sözleriyle dile getirmişti.

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre; Akalın kendisine bu açıklama hatırlatılınca şu yanıtı verdi: “Biz o olayı Aleyna ile kapattık. Keşke tüm teyzeler benim gibi olsa, hiç teyze gibi duruyor muyum? Annesi babası beni ilgilendirmez, ben Aleyna ile muhatabım, Aleyna’yı çok seviyorum.”

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’nin annesine Teyze tepkisi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.