Demet Akalın, 4 evini depremzedeler için açtı

Türkiye’yi sarsan 6 Şubat depreminde can kaybı sayısı 31 bin 643’e yükselirken 158 bin 165 afetzede ise bölgeden diğer illere tahliye edildi. Afetzedeler için elini taşın altına altına koyan şarkıcı Demet Akalın, İstanbul Pendik’te bulunan dört dairesini bir yıllığına depremzedelerin kullanımına açacağını duyurdu.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerinin 8. gününde can kaybı 31 bin 643’e yükseldi. 158 bin 165 kişinin bölgeden tahliye edildiği depremlerin ardından, binlerce depremzede evsiz kaldı.

Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul Pendik’de bulunan dört dairesini afetzedelerin kullanımına açacağını duyurdu.

Elini taşın altına koyarak özveride bulunan ünlü şarkıcı daireleri bir yıllığına depremzedelere verecek. Akalın, şu ifadeleri kullandı:

“Pendik’te sıfır dört tane ev, bir sene ücretsiz oturacaklar ama içi sıfır… Sıfır eşya göndermek isteyenler ulaşsın bana.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.