Deha Bilimlier: Nazar için arada bir kurşun döktürüyorum

Deha Bilimlier önceki akşam Türkbükü’ndeki Üzüm Kızı’nda sevenleriyle buluştu.

Sahneye öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Deha Bilimlier, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Nazara inandığını söyleyen Bilimlier, “Nazara inanıyorum. Geçenlerde bir beach de şarkı söylerken birden sol gözümü açamadım. Konjonktivite diye bir hastalığa yakalanmışım. Bir süre konserlere gözlükle çıkma zorunda kaldım. Nazar için arada bir kurşun döktürüyorum ama şu an Bodrum’da kurşun bulamıyoruz” dedi.

Röportajın ardından sahnenin yolunu tutan Deha Bilimlier, söylediği şarkılarla ve muhteşem performansıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Her yaz olduğu gibi bu yazda ben damga vuruyorum diyen Deha Bilimlier “Herkes konuşur biz çalışırız” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.