gazetemag tv

Deha Bilimlier, Bodrum gecelerini sallamaya başladı

Pop müziğinin sevilen ismi Deha Bilimlier Yalıkavak’ın popüler mekanı Pandemi Restaurant’da sahne aldı.

Uzun bir aradan sonra Bodrum Pandemi Restaurant’da sahne alan Deha Bilimlier, bitmek tükenmek bilmeyen sahne enerjisi ile konuklarına unutamayacakları bir gece yaşatırken esprileri ile de yüzlerde tebessüm olmayı başardı. performansının ilk şarkısının ardından mekanı dolduran hayranları orkestrasını alkışlamaya davet eden Bilimlier ”Çok zor bir süreç yaşadık. Fakat bu süreci iliklerine kadar hisseden müzisyen arkadaşlarım bugün yaşadıkları tüm acıları, hayal kırıklıklarını bir kenara bırakıp bizler için emek verecekler. Bu gecenin ilk, hatta mümkünse tüm alkışları onlar için olsun.” ifadeleriyle vefalı bir tutum sergiledi.

blank

Sahne kostümü olarak beyaz bir ceket tercih eden başarılı sanatçı, ”Hayatımızın bundan sonraki bölümüne bembeyaz bir sayfa açalım istedim. Totem yaptım beyaz ceket giydi. Umarım dualarımız kabul olur” diyerek ”Tanrım” şarkısını mekanı dolduran müzikseverlerle birlikte koro halinde seslendirdi.

Eşi Aslı Bilimliler ve DJ Mert Aydın’ın da kendisini dinlemeye geldiği gecede tam anlamıyla kulakların pasını silen Deha Bilimlier, sahneden ”En kötü günümüz böyle olsun. Allah bize bir daha ayrı kalmayı nasip etmesin” sözleriyle indi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.