gazetemag tv

Defne Samyeli’den Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkına ilk yorum

Defne Samyeli, magazin dünyasına bomba gibi düşen eski sevgilisi Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkı hakkında ilk kez konuştu.

Defne Samyeli ile yollarını ayıran komedyen Cem Yılmaz‘ın, oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Söz konusu haberler karşısında sessiz kalan ikili, önceki gün Atina’da görüntülendi. Sosyal medyayı sallayan görüntü, ‘aşk iddiaları doğrulandı’ yorumlarına neden oldu.

“GEREKLİ GÖRÜRSEM KONUŞURUZ”

Dün akşam gerçekleşen konseri sonrası aracında görüntülenen Defne Samyeli’ne, Atina sokaklarında çekilen Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya fotoğrafı soruldu.

Cem Yılmaz ile ilişkisinin Serenay Sarıkaya yüzünden bittiği iddia edilen ünlü sunucu, yaptığı açıklamada, “Şimdilik hiçbir şey söylemeyeceğim. Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz” dedi.

Atina’da böyle görüntülendiler! Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkı kesinleşti!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.