gazetemag tv

David Beckham, İngiltere’nin en zengin ünlülerinden biri haline geldi

David Beckham, günde 71 bin sterlin (300 bin TL), yılda ise 280 milyon sterlin (1 milyar 200 milyon TL) kazancıyla İngiltere’nin en zenginlerinden biri oldu.

En son Paris Saint-Germain’de forma giyen eski İngiliz futbocu David Beckham, günlük 71 bin sterlin (300 bin TL) kazanarak 2016 yılında İngiltere’nin en zengin ünlülerinden biri haline geldi.

41 yaşındaki Beckham, yeni şirketi Seven Global LLP’nin sadece yedi ayda 8,6 milyon sterlin (37 milyon TL) kar elde etmesiyle büyük bir gelir kazandı.

The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, “Futbolu bırakalı uzun zaman olsa da David imparatorluğu büyümeye devam ediyor” dedi.

“O yetenekli bir işadamı” diyen kaynak, “Etrafında kendi zihniyetinde insanlar var. Son rakamlar şaşırtıcı olsa da gerçek bir sürpriz değil” şeklinde konuştu.

DB Ventures ve Global Brands Group Holding Limited şirketleri ile H&M markasıyla yaptığı işbirliği sonucu ünlü futbolcunun 3,8 milyon sterlin (16 milyon TL) gelir elde ettiği biliniyor.

Beckham’ın ayrıca Footwork Productions adlı şirketinin 11,4 milyon sterlin (49 milyon TL) kar elde ettiği de öğrenildi.

Victoria Beckham’la evli olan dört çocuk babası futbolcunun 2016’yı 280 milyon sterlinlik (1 milyar 200 milyon TL) kazançla kapattığı açıklandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.