Dava öncesi ilginç hamle… Sıla tüm acılarını sevenleriyle paylaşacak!

Eski sevgilisi Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia eden ve 7 Mart’ta hakim karşısına çıkmaya hazırlanan şarkıcı Sıla Gençoğlu, ‘Acı’ adlı maxi single çalışmasıyla 1 Mart’ta sevenleriyle buluşacak.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, eski sevgilisi oyuncu Ahmet Kural’ın kendisine şiddet gösterdiği iddiası üzerine açılan davanın görülmesi öncesinde ‘Acı’ adlı maxi single çalışmasıyla sevenleri ile buluşacak.

ŞARKI İSİMLERİ MANİDAR

Şarkıcı yeni albümünün müjdesini Instagram hesabından verdi. Sıla’nın albümündeki şarkıların adları ise Ahmet Kural’a gönderme yapıyor şeklinde yorumlandı.

Acı, Ağrı, Medet ve Sabır gibi şarkıların bulunduğu albüm 1 Mart’ta çıkıyor.

DAVA MAXİ SİNGLE’DAN 6 GÜN SONRA

Ahmet Kural hakkında, Sıla Gençoğlu’nu darp ettiği iddiası ile, ‘Hakaret’, ‘Tehdit’ ve ‘Basit yaralama’ suçlarından 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. İlk duruşma 7 Mart’ta yapılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.