gazetemag tv

DasDas Sahne, Yüzyüzeyken Konuşuruz konserine ev sahipliği yapacak

DasDas Müzik, Festtogether kapsamında dünyaca ünlü efsane müzisyen Bob Geldof’u ve Büyük Ev Ablukada’yı ağırlamıştı. Geçtiğimiz sezon binlerce müzikseverin doldurduğu DasDas Sahne, 12 Ekim’de Yüzyüzeyken Konuşuruz konserine ev sahipliği yapacak.

Fazıl Say’dan Ezhel’e, Kenan Doğulu’dan Sertab Erener’e birbirinden farklı müzik türlerinin önemli temsilcilerini geçtiğimiz sezon ağırlayan DasDas Müzik, bu sezonu Festtogether etkinliği kapsamında Bob Geldof konseri ve Büyük Ev Ablukada’nın akustik performansıyla açmıştı.

Her konserinde binlerce müzikseverin doldurduğu DasDas Sahne, 12 Ekim’de alternatif müzik sahnesinin son yıllardaki en sevilen isimlerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunu ağırlayacak. Son albümleri ‘Akustik Tramvay’ın ardından ‘Boş Gemiler’ ve‘Ölsem Yeridir’ adlı single’larını yayımlayan grup, ‘Dinle Beni Bi’, ‘Ne Farkeder’ ve ‘Sandal’ gibi pek çok şarkısını salonu dolduran müzikseverlerle hep bir ağızdan söyleyecek.

Büyük ilgi gören konserin biletleri Biletix’te…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler