gazetemag tv

Daniel Craig ile Rachel Weisz’ın bebek heyecanı

50 yaşındaki Daniel Craig ile 48 yaşındaki Rachel Weisz’ın bebek beklediklerini açıklaması ilginç yorumları beraberinde getirdi.

Rachel Weisz, geçtiğimiz günlerde eşi Daniel Craig ile bir bebek beklediklerini duyurmuştu. Bu haberin ardından güzel oyuncu (48) ile Craig’in (50), anne-baba olmak için ‘çok yaşlı’ olduğu tartışması çıktı.

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; önceki evliliğinden 11 yaşında bir oğlu olan Weisz ile 25 yaşında bir kızı olan Craig için ‘Bir bebek daha istiyorlarsa, neden bu kadar uzun süre beklediler?’ yorumları yapıldı.

Altı yıldır evli olan çiftten Weisz, The New York Times’a yaptığı açıklamada, “Bebeğin cinsiyetini öğrenmedik. Ailemize küçük bir insan katılıyor. Onunla tanışmak için sabırsızlanıyoruz; bizim için tam bir gizem” demişti.

Önceki gün New York’ta görüntülenen güzel aktrisin karnının iyice belirginleştiği görüldü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.