ÇYDD Çağdaş Gençlik 24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı’nda buluşacak.

Düşünen, sorgulayan, üreten, kendi geleceği için söz sahibi olmak isteyen, çağdaş yaşamı geleceğe taşıyacak olan genç nesiller yetiştirmek amacıyla düzenlenen bu yıl ki ana teması “Günümüz Sorunları ve Çağdaş Gençliğin Çözümleri” olan 24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı 25-26-27-28 Mayıs 2022 tarihlerinde ÇYDD Bolu Şubesi’nin ev sahipliğinde Hampton Otel’de gerçekleştirilecektir.

Atatürk’ün gençliğe armağan ettiği, gençliğe adanmış bu bayramı kutladığımız ve Gençliğe ışık tutan Türkan Hocamızı andığımız bu ayda Türkiye’de bulunan 120 şubemizden 150 öğrencimiz ile daha önceden belirlenen konu üzerinde önce çalıştaylar düzenleyip raporlar sunuyor ve ardından kurultayda bu fikirlerden doğan projeler üretmek için çalışıyorlar. 18 farklı konu başlığında konu yelpazesi “Öğrenci Beslenmesi”, “Elektronik Veri Güvenliği”, “Karbon Ayak İzi”, “ÇYDD Kültür Projeleri” gibi farklı ve güncel alanlara hitap eden konular için gençlerimizin ürettikleri projeleri konuşacağız. Konu başlıklarının tartışılacağı kurultayda, sunumlar yapıldıktan sonra sonuç bildirgesi de oluşturulacak.

Ayrıca etkinlik kapsamında “Günümüz Sorunları ve Çağdaş Gençlik” başlıklı konferansın konuşmacıları Milletvekilleri Sayın Ali Haydar Hakverdi, Sayın Ali Mahir Başarır,

“Sürdürülebilirlik ve Sosyal Girişimcilik” konu başlıklı konferansın konuşmacısı Sayın Umut Oran konuğumuz olacaktır.

25 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 12.00 da Bolu Hampton otelde başlayacak olan etkinliğimize tüm basınımız davetlidir.

Bu etkinliğimizde emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür eder, saygılar sunarız.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.