gazetemag tv

Çukur’un 3. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur 3. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Çukur, yeni sezonuna geçtiğimiz pazartesi günü başlamıştı.

Çukur 3. sezon 2. fragmanı Show TV tarafından yayınlandı. Pazartesi günü yeni sezon ilk bölümü ile hayranlarını ekrana kilitleyen Çukur’un yeni bölüm fragmanında tansiyon yükseliyor.

Vartolu’nun cezaevinden çıkışı ve “Bundan sonra kimse kimseye erişmeyecek. Ne ben size ne de siz bana!” sözleri sonrasında Cumali’nin “satıcı şerefsiz” sözleri dikkat çekiyor. Azer’in memleketi Adana’ya gittiği sahneler ise yeni bölümde neler olacak merak ettiriyor.

ÇUKUR 69. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Cumali’nin, cezaevinden götürülen Vartolu’yu suçladığı tanıtımda Akın’ın Çukur sokaklarında silahla kovaladığı kişi merak uyandırıyor.

Yamaç’ın “Kadınlara ve çocuklara dokunulmaz. Sen evlerine giden kadınları kaçırıp kafalarına silah dayadın. Şimdi seçme sırası sende!” sözlerinin yankılandığı tanıtımda ailesinin yanına gittiği görülen Azer’in ateş ettiği anlar gerilimi yükseltiyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler