Çukurova’da yaz kurslarına büyük ilgi

Çukurova Belediyesi’nin düzenlediği yaz kurslarına vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Yaz kurslarının verildiği noktalardan biri olan Güzelyalı Toplum Merkezine giden Başkan Soner Çetin, burada kursiyerlerle sohbet etti. Birçok alanda verilen kurslardan memnun olduklarını belirten kursiyerler Başkan Soner Çetin’e teşekkür etti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Güzelyalı Toplum Merkezini ziyaret ederek, yaz kurslarına katılan kursiyerlerle sohbet etti.

Çukurova Belediyesinin başlattığı yaz kurslarının verildiği noktalardan biri olan Güzelyalı Toplum Merkezinde önce Tesisler Müdürü Tahsin Akış ve kurs yetkililerinden bilgi alan Başkan Soner Çetin, ardından sınıfları eğitim verilen sınıfları ziyaret ederek, kursiyerlerle sohbet etti. Muhasebe, İngilizce, gitar, işaret dili, sepet örme, bağlama, satranç gibi kursların verildiği Güzelyalı Toplum Merkezinde vatandaşların gösterdiği ilginin büyük olduğu görüldü.

Kursiyerler kendilerini ziyaret eden Başkan Soner Çetin’e sürprizler de yaptılar. Özellikle işaret dili kursunun verildiği sınıfta kursiyerler işaret dili ile Çanakkale Türküsünü söyledi. Gitar ve bağlama kurslarında söylenen şarkı ve türküler de ziyarete renk kattı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaz kurslarına vatandaşların gösterdiği ilgiden çok memnun olduğunu belirtirken, kursiyerler de kendilerine böyle bir imkan sunan Başkan Soner Çetin’e teşekkür ettiler.

Başkan Soner Çetin, ziyaret için gittiği Güzelyalı Toplum Merkezinden davul şov eşliğinde uğurlandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.