Çukur’da Vartolu köşeye sıkıştı

‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde Çeto ve Mahsun ile Koçovalılar arasında kalan Vartolu köşeye sıkıştı. Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto için çalışan Vartolu’nun bu sırrını Koçovalılar’dan ilk kimin öğreneceği heyecanla beklenecek.

Pazartesi akşamları zirvenin sahibi olan ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Vartolu, Karakuzular ile Koçovalılar arasında kaldı. Ersoy’un “Çeto ve Mahsun’u sana vereceğim ama ikisini de bitireceksin” teklifini kabul eden Yamaç ve Cumali, Karakuzular için çalışan kişinin izini sürmeyi bırakmadı. Cumali’nin şüphelendiği Vartolu, Çeto’nun “Bizi koruyacaksın” demesi karşısında köşeye sıkıştı. Sadece Celasun’un bildiği Vartolu’nun bu sırrının ne zaman ortaya çıkacağı ve ilk kimin öğreneceği büyük bir merakla beklenecek.

Vartolu’nun Koçovalılar ile Karakuzular arasında kaldığı final sahnesi:

LİDERLİK ÇUKUR’UN!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da12.00 izlenme oranı (rating), 24.10izlenme payı (share), AB’de 9.93 izlenme oranı (rating), 21.84 izlenme payı (share), Total’de ise11.17 izlenme oranı (rating), 23.58 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #ailem etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #ailemetiketi Twitter Türkiye’de 12 saat 55 dakika, dünyada 4 saat 5 dakika TT listesinde kaldı.

KOÇOVALILAR, ÇUKUR’UN ÇOCUKLARINI KAYBETTİ!

Yamaç ve Cumali, Çeto ve Mahsun’un Çukur’daki çocukları kaçırması karşısında harekete geçti. Metin ve Kemal’in yardımıyla birlikte Karakuzular’ın peşini bırakmayıp çocuklara ulaşan Yamaç ve Cumali büyük bir şok yaşadı. Çocukların parmaklarında Karakuzular’ın dövmesinin olması ve dönmek istememeleri Çukur için büyük bir yenilgi oldu.

Yamaç ve Cumali’nin Çukur’un çocuklarına ulaştıkları sahne:

VARTOLU, ALİÇO’NUN NAMLUSUNUN UCUNDA!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahne nefesleri kesti. Ersoy’u uzaktan izleyen Vartolu’nun silah çektiği sırada büyük bir sürpriz yaşandı. Aliço’nun, Vartolu’nun arkasında belirmesi ve ona silah doğrultması “Aliço, Vartolu’yla ilgili sırrı öğrenecek mi?” sorusunu akıllara getirdi.

Yeni bölümden ilk sahne:

‘Çukur’un yeni bölümü 17 Aralık Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek. 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.