gazetemag tv

Çukur dizisinin setinde hırsızlığa operasyon

Setten yaklaşık 300 bin TL değerindeki ses tesisatını çalıp sahibine satmaya çalışan hırsızlık şebekesi film gibi bir operasyonla yakalandı.

Çukur dizisinin Ümraniye’deki setine giren hırsızlar, bir araçtan ses malzemelerini çaldı. Dizinin prodüksiyon şirketinin sahibi Kemal Çetin Öztep, cihazlarının bir hırsızlık şebekesinin elinde bulunduğunu öğrendi.

Öztep, daha sonra şebeke üyelerinden Yılmaz A.’ya telefonla ulaşıp cihazları kendisinin satın alabileceğini söyledi. Yılmaz A. ile buluşma ayarlayan Öztep, durumu polise bildirdi.

Polisin bilgisi dahilinde buluşan taraflar için tedbir alan ekipler Yılmaz A.’yı gözaltına alındı. Yılmaz A.’nın ifadesi doğrultusunda Seçkin Z. ve Mustafa M. de yakalanıp, gözaltına aldı.

Polis, ele geçirilen malzemelerin faturasını savcılığa sunarak, kendisine ait olduğunu ispatlayan Öztep’e cihazları teslim etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.