Cristiano Ronaldo’dan Messi açıklaması

Cristiano Ronaldo, sık sık karşılaştırdığı Lionel Messi ile yakın arkadaş olmadıklarını söyledi.

Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi, spor camiasında sürekli kıyaslanırken; ikili arasında sıkı bir dostluk olmadığı ortaya çıktı.

Konuyla ilgili itiraf, Ronaldo’dan geldi. Real Madrid’li yıldız, Coach dergisine açıklamalar yaparken, “Messi ile aramızda büyük bir rekabet olduğu basında çıkıyor. Böyle bir şey yok. Birbirimize karşı büyük bir saygı var. Ancak iki yakın arkadaş değiliz” dedi.

Kariyeri boyunca karşılaştığı en zorlu rakip defans oyuncusu olarak Ashley Cole’u gösteren Portekizli, “Yıllar içinde Ashley Cole’a karşı bazı büyük maçlar oynadık. Size nefes almak için ikinci bir şans vermiyor” itirafında bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.