Coşkun Sabah: Bizim tarzımız ana yoldur, popçular ise tali yol

Coşkun Sabah geçtiğimiz gün İzmir’de bir mekanda sahneye çıktı.

Sahne performansında geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendiren usta sanatçı, pandemiye rağmen kendisini yalnız bırakmayan ve mekanı tamamen dolduran hayranlarına müzik ziyafeti sundu. Usta sanatçı sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Rahmetli Kayahan, Selami Şahin ve kendisinin üç sacayağı olduğunu vurgulayan Coşkun Sabah, “Kayahan ustanın vefatının ardından Selami ile ben kaldım. Bize iyi bakın.” şeklinde konuştu.

Kendi tarzının Türk müziğinde ana yol olduğunu söyleyen Sabah, “Pop müzik ve diğerleri tali yoldur, yan yoldur.” şeklinde popçuları kızdıracak bir yorumda bulundu.

Son dönemde yaptığı açıklamaların ardından sosyal medyada da birkaç gün önce ağır eleştirilere maruz kalarak, “Twitter bataklıktır, çamurluktur.” şeklinde açıklama yapan Coşkun Sabah, bu durumun son bulması gerektiğini söyledi. Sabah, “Twitter’da güzel olan kötüleniyor, çirkin pespaye olan iyi gösteriliyor. Twitter’da bir şeyler var. Bir azınlık var beni bilmiyorlar bana saldırıyorlar. Benim sanatçılığımı sorguluyorlar. Türkiye’de Coşkun Sabah sanatçı değilse sanatçı kim söyleyin bana. Albümü en çok satan sanatçılar arasındayım.” dedi.

Ozan Güven Sorusuna “Kadına El Kalkmaz” Yanıtı

Son günlerde gündeme oturan Ozan Güven’in sevgilisine şiddet uyguladığı iddialarına da değinen Sabah, kadına şiddet de, şiddetin her türü de çok kötü. Şiddete şiddetle karşıyım. Şiddet savaşta, harpte olur. Bir kadına asla yumruk atılmaz, el kaldırılmaz. Sebebi ne olursa olsun.” dedi.

1 Milyon Dolara Talip Çıkmadı

Son dönemde hazıra dağ dayanmaz sözü ile tepki çeken ve sözlerine açıklık getiren Sabah, “Ben geçinemiyorum demedim. Böyle söylediğimi ispat eden kişiye 1 milyon dolar ödül vereceğim demiştim. Hala ispat eden çıkmadı.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.