gazetemag tv

“Çok güzelim diye beni attılar”

Ünlü bir çöpçatanlık sitesinin kullanıcıları arasında bulunan ABD’li güzel model Holly Valentine, “Çok güzelim diye beni çöpçatanlık sitesinden attılar” diyerek tartışma yaratacak bir açıklama yaptı.

ABD’li ünlü model Holly Valentine’in ortaya son attığı iddia tartışma yaratacak cinsten. Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren 26 yaşındaki model, dünyaca ünlü bir çöpçatanlık uygulamasından çok güzel olduğu için atıldığını iddia etti.

Los Angeles’ta yaşayan ancak işi için çok fazla seyahat eden Valentine yeni insanlarla tanışarak şehri gezmek için bu uygulamayı indirmiş. Diğer sosyal medya hesaplarından oldukça iddialı fotoğraflar paylaşan model söz konusu uygulamaya oldukça çekingen davrandığını ve daha ‘temiz’ fotoğraflar yüklediğini söylüyor.

Programı kullanmaya başlamasından birkaç saat sonra ise profili şikayet mesajları almaya başlayan Valentine’in profili kapatılmış.
Uygulamayı silip bir daha profiline giriş yapmayı deneyen model uygulamadan engellenmiş. Genç kadın, ‘gerçek olmayacak kadar’ güzel olduğu için programdan atıldığını söylüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.