“Çok daha fazla malı mülkü var ama artık daha fakir biri Ebru Gündeş”

Ebru Gündeş, eşinin sahip olduğu dairelerin birikmiş 25 bin TL’lik aidat borcu sebebiyle haciz geldiği haberleri ile gündem oldu. Milliyet yazarı Özay Şendir, ünlü şarkıcı hakkındaki yorumlara dikkat çekti.

Amerika’da tutuklandıktan sonra itirafçı olup tanık konumuna geçerek serbest kalan Rıza Sarraf’la evli olan Ebru Gündeş’in başı eşinden kalan borçlarla belada. Sarraf’ın sahibi olduğu Büyükçekmece’deki lüks sitede bulunan 47 gayrimenkulün toplam 25 bin TL aidat borcu nedeniyle Gündeş’e haciz ihbarnamesi gönderildi. Milliyet Cadde yazarı Özay Şendir, Ebru Gündeş hakkındasi yorumlara dikkat çekti.

İşte Şendir’in bugünkü yazısından “Ebru Gündeş neyi kaybetti?” başlıklı o bölüm:

“Kameralar karşısında beyin kanaması geçirdiğinde tüm ülke üzülmüş ve dua etmişti onun için. O zaman inanılmaz bir sempati, inanılmaz bir hoşgörü kazanmıştı Ebru Gündeş. Pazartesi günü eşinin sahip olduğu bilmem kaç tane dairenin birikmiş 25 bin TL’lik aidat borcu için haciz geldiği haberleri çıktı.

blank
Ebru Gündeş 19 yıl önce röportaj verirken beyin kanaması geçirerek bayılmış, Türk halkı günlerce bu anları konuşmuştu.

SEMPATİYİ KAYBETTİ

Yorumlara baktım da, tek bir kişi bile sempati cümlesi kurmuyor artık şarkıcı için.

Hastalandığı zamandan çok daha fazla parası, çok daha fazla malı mülkü var ama artık daha fakir biri Gündeş.

Çünkü bu ülkenin insanlarının ona duyduğu büyük sempatiyi kaybetti…

Sahne aldığı mekanlar dolup taşıyor olsa bile artık sadece şarkılarını iyi yorumlayan biri o insanların gözünde, daha fazlası değil… “

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.