Çocuklara Tiyatro Şöleni

Çankaya Belediyesi Sokullu Oyun Evine gelen çocuklar tiyatro oyunuyla keyifli bir gün geçirdi.

Çankaya Evlerinde beceri kurslarına katılan ve bu süreçte Oyun Evlerinde eğitim alan çocuklar çeşitli aktivitelere katılıyor. Sokullu bölgesinde Çankaya Evine ya da Bahar Evine gelen ebeveynlerin 3-6 yaş arası çocukları Şamata Çocuk Tiyatrosunun hazırladığı Nasreddin Hocanın Eşeği adlı oyunla güzel bir gün geçirdi.

Sokullu Oyun Evinin yanı sıra Cebeci ve Bayraktar bölgesinde de faaliyet gösteren Oyun Evlerinde çocuklar kendi yaşıtlarıyla çeşitli aktivitelere katılarak anneleri kurstayken zaman geçiriyor.

Mizah anlayışı ile 7’den 70’e tüm kesimin sevdiği Nasreddin Hocanın maceralarının sahnelendiği tiyatro oyununu çocuklar keyifle izledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.