Çocuklar Duymasın için final kararı çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin reytinglerde yaşadığı düşüş nedeniyle final yapmasına karar verildi.

17 yıldır Türk televizyon izleyicisinin en sevdiği yapımlar arasında yer alan Çocuklar Duymasın için final kararı çıktı.

Başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç ve Volkan Severcan’ın rol aldığı Çocuklar Duymasın’ın son haftalarda reytinglerinin çok düşmesi Kanal D yönetiminin bu kararı almasına neden oldu.

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında çıkan Çocuklar Duymasın, yayınlandığı son hafta 27 Şubat Çarşamba akşamı AB reyting sonuçlarında 2.78 reyting alarak 13. sırada, Total kategorisinde ise 2.96 reyting puanı ile 18. sırada yer almıştı.

Kanal D, bu durum üzerine dizinin yapımcısı ve senaristi Birol Güven’den ellerinde bulunan 4 bölüm stokun ardından Çocuklar Duymasın’ın yayından kaldırılacağını, bu 4 bölüm için de yüzde 60 indirim yapmasını istedi.

Kanal D yönetiminin talebini oyuncularla paylaşan Güven’in oyuncuların da ‘Olur’u üzerine indirimi kabul ettiği ve Çocuklar Duymasın için kanal arayışına çıktığı belirtiliyor. Medyaradar

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.