Çocuk Korosu Lüleburgaz’a ödüllerle döndü

Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu Çanakkale’de katıldığı Çocuk Koroları Şenliği’nden 3 ayrı dalda ödülle döndü.

Lüleburgaz Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana büyük başarılara imza atan, Lüleburgaz’ın adını büyük bir gururla duyuran Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu, Çanakkale’de düzenlenen 3’üncü Çanakkale Çocuk Koroları Şenliği’nden ödüllerle döndü. Koro, Genel ve Teknik İzlenimde Başarı, Cenan Akın Şarkılarını Yorumlamada Başarı ve ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Özendirme Ödülü dalları olmak üzere 3 ayrı dalda başarı elde etti.

Başkandan tebrik

Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu’nun çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli de koroyu göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik etti. Başkan Gerenli, “Kuruldukları günden bu yana Lüleburgaz’ın adını gururla temsil eden Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Koro’muz 3. Çanakkale Çocuk Koroları Şenliği’nden 3 ayrı ödülle dönüyor. Sizler yeter ki sanat üretin, biz sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz çocuklar” dedi. Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu Utku Çorbacı yönetmenliğinde, Levent ve Burcu Dağ’ın eğitmenliğinde başarı basamaklarında emin adımlarla ilerliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.