“Çocuk İstismarı İle Mücadele İçin Sahnedeyiz”

Kadıköy’ün beklenen etkinlikleri arasında yerini alan Kadıköy Sound 5’ncisini bu kez “Çocuk İstismarı ile Mücadele” için bir araya gelen birbirinden değerli sanatçılar ile yine Kadıköy’ün gözde performans mekanı Dorock XL’da gerçekleştirecek.

Gecenin geliri organizasyon tarafından, UCİM “Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği”ne bağışlanacak. Etkinliğin Organizasyonunu Gak Organizasyon Menajeri Gökhan Karaduman gerçekleştiriyor. Gecede houseband olarak Cem Session yer alırken birçok sürpriz ile birlikte sahne alacak solist ve gruplar şu şekilde;

Gecede sahne alacak sanatçılar arasında Burcu Tatlıses, Barış Hayta, Barış Kömürcüoğlu, Gür Akad, Hazal , Hakan Meriçliler , İstanbul Arabesque Project , Ozan Kotra gibi sevilen isimler yer alıyor. Ayrıca pop ve rock albümleriyle müzik sektöründe yer alan Asude Cemre İnci, Bartu Gülhan, Erhan Demir, Erdem Sudabay ,Hakan Ergün, Onurcan Bora, Ozan Denli, Tuncay Bükenler Ve Sürpriz Konuklar geceye renk katacak.

Birbirinden değerli sanatçıların sahne alacağı bu önemli gecede sosyal sorumluluk konserine bir yenisini daha eklemiş olacak. Bu önemli geceye ilginin yoğun olacağı bekleniyor.

blank

“Ucim Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği Yararına” #kadıköysound Vol 5
Tarih: 4 Nisan Perşembe Kapı Açılış: 20.30 Konser: 21.30
Yer: DorockXL – Kadıköy
Biletler Biletix ve DorockXL Kadıköy Gişesinde

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.