Claudia Schiffer, tecrübelerini model olmak isteyen gençlerle paylaşıyor

90’lı yılların efsane süper modellerinden Claudia Schiffer, emekli olmaya fırsat bulamadığını, yeni jenerasyon modellere hocalık yaptığını söyledi.

Güzelliğiyle hafızalara kazınan ve bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen Claudia Schiffer, tecrübelerini model olmak isteyen gençlerle paylaşıyor.

Aralarında Cindy Crawford’un kızı Kaia Gerber’ın da bulunduğu çok sayıda gence hocalık yapan Alman model, The Edit dergisine konuştu: “Herkes ‘30’da emekli olursun, yeni jenerasyon yerini alır’ dedi ama olmadı. 47 yaşındayım ve hala çalışıyorum.”

1987 yılında bir gece kulübünde keşfedildiğinden bahseden Schiffer, “Kariyerimin başlangıcında bu mesleği neden seçtiğimi anlayamadım. Ajansımın hata yaptığını ve beni eve göndereceklerini düşündüm” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.