Çizgi Film Karakteri, ​Aslan ve Arkadaşları ÖzdilekPark İstanbul’da

Çocukların keyifle izlediği TRT Çocuk’un lisanslı çizgi film karakteri Aslan ve arkadaşlarının müzikli dans etkinliği, miniklere ÖzdilekPark İstanbul’da keyifli anlar yaşatacak.

28 ve 29 Mayıs 2022 tarihlerinde alışveriş merkezinin -2. katında, etkinlik alanında gerçekleşecek ve 4 – 12 yaş arasındaki çocukların katılabileceği müzikli dans etkinliği, saat 13:00 – 15:00 ve 17:00’de üç seans olarak düzenlenecek.

Miniklerin bol bol dans edip Aslan ve arkadaşlarının eğlenceli oyunlarına eşlik edebilecekleri aktivitede, ebeveynler de keyifli anlar geçirecek. Çocukların gelişimlerine katkı sağlayabilecek hem eğlenceli hem de eğitici bilgileri içeren Aslan ve arkadaşlarının maceralarına ortak olmak için bu hafta sonu, 28 ve 29 Mayıs tarihlerinde ÖzdilekPark İstanbul’a uğramayı unutmayın.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.