Cisco’da, kamu ilişkileri genel müdür yardımcılığına yeni atama

Cisco’nun, Türkiye’de Kamu Sektöründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Açelya Cevher atandı.

Açelya Cevher bilgi teknolojisi sektöründe 17 yıllık deneyime sahip. Bundan böyle Cisco’da bir yandan müşteri ve paydaş ilişkilerinden, diğer yandan da dijitalleşmeyi hızlandırmaya yardımcı olan, kamu sektörü stratejilerini planlama ve hayata geçirme sürecinin yönetiminden sorumlu olacak.

Açelya Cevher yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi: “Eğitim ve sağlıktan, savunma ve kamu hizmetlerine kadar kamu sektörünün dijitalleşmesi, güvenli, verimli deneyimler sağlanması için çok önemli. Türkiye’nin dijital dönüşüm gündemine katkı sağlamak ve kritik sektörlerinin bu köklü değişimden en fazla faydayı sağlamasına destek olmak amacıyla Cisco’nuniş ortakları ve müşterileriyle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.”

Didem Duru: Ekibimiz daha da güçlendi

Cisco’ya katılmadan önce Riverbed ve Forescout bünyesinde ülke müdürü olarak görev yapan Cevher’in satış alanındaki deneyimi; Palo Alto Networks, Microsoft ve bölgesel BT çözümleri grubu, Netaş) gibi şirketleri içeriyor. Başkent Üniversitesi’nde işletme ve turizm işletmeciliği eğitimi gören Açelya Cevher, halen Hacettepe Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı eğitimine devam ediyor.

Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru da bu yeni atamayla, Cisco Türkiye ekibinin daha da güçlendiğini belirterek söyle dedi: Açelya Cevher’i aramızda görmek bizim için çok büyük mutluluk. Kendisi, uzun yıllardır BT sektöründe edindiği deneyimin yanı sıra, kamu sektörünün öncelikleri ve pandemi sonrası stratejilere de çok hâkim. Kapsayıcı bir gelecek için teknolojinin potansiyelinden yararlanma yolculuğunda, bundan böyle de müşterilerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.