Cindy Crawford: Hiçbir şey eskisi gibi değil

Cindy Crawford, 50 yaşından sonra yaşadığı değişime ilişkin samimi açıklamalar yaptı.

Yılların eskitemediği dünyaca ünlü model Cindy Crawford Posta’ya konuştu. Ünlü model, “Yaşlanmak hakkında sizi en çok korkutan şey nedir?” sorusunu şu sözlerle yanıtladı: “48, 49 ve sonra ahhh! Ama 50’ye girdikten sonraki gün iyiydi ve hâlâ kendimdim! Ama bir modelim, yani insanların nasıl göründüğünüze çok fazla dikkat ettiği bir işim var. Erkekler için de zor ama kadınlar için daha zor.”

blank

“HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİL”

51 yaşındaki ünlü model şöyle devam etti: “Hiçbir şey eskiden olduğu gibi değil ve aynada da değişiklikleri fark etmeye başlıyorsunuz. Bence zor olan bu. İşte bu yüzden hayatınızın diğer alanlarını geliştirmeniz çok daha önemli. Bu, iyi bir ilişki içinde olmak demektir. Benim açımdan mesela, aile ve çocuklar ile ilgili şeyler ve sevdiğim işlerde çalışmak demektir. Ve hayır işleri yapmak… Spor yapmak gibi uğraşlarınız varsa ve mutluysanız, her şey daha kolay hale gelir. Ama yine de zor.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.