“Cinayet Süsü” izleyenleri kahkahaya boğacak!

’nde düğünleri aratmayan baskın sahnesi izleyenleri kahkahaya boğacak.

Yapımcılığını TAFF Pictures’ın üstlendiği, , , , Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı komedi filmi ‘’ 25 Ekim’de vizyona giriyor. ‘Ölümlü Dünya’nın yaratıcı ekibi , Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit’in senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda ’ın oturduğu film, sinemaseverler tarafından büyük merakla bekliyor.

Tarihin en gizemli seri katil vakasını olabilecek en yanlış yöntemlerle çözmeye çalışan Cinayet Büro Başkomiseri Emin () ve ekip arkadaşları Asuman (), Salih (), Dizdar Koşu (Feyyaz Yiğit), Alattin’in (Mert Denizmen) hikayesini konu alan film, 25 Ekim’de vizyona giriyor. Filmin unutulmayacak sahneleri arasında yer alan baskın sahnesi izleyenleri kahkahaya boğacak.

BÜYÜK OPERASYONA BÜYÜK PRODÜKSİYON!

Cinayet Büro ekibinin, katili yakalamak için düzenlediği büyük operasyona düğün alayı ve köçeklerin karışması işlerin arapsaçına dönmesine neden olacak. Balat, Fatih, Galata ve Perşembe Pazarı’nda gerçekleşen sahnenin çekimleri iki günde tamamlandı. 100 kişilik ekibinin görev aldığı filmde bu sahne için İstanbul ve çevre illerde köçek arayışına girildi. 50 köçeğin rol aldığı sahnede 500’e yakın figüran rol aldı.

Filmin konusu: Film; ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli ve alışılmadık vakayı, çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor. Birbiri ardında yaşanan aksilikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen aşk herkesi çıldırmanın eşiğine getiriyor.

“Cinayet Süsü” filminin fragmanı seyirciyle buluştu

# GazeteMAG Arşiv Haberler