Çılgın Sayısal Loto’nun en ‘Ballı Hafta’sı başlıyor, oyun severler illa ki kazanıyor!

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da oyunseverlerin şansına şans katacak ve illa ki kazandıracak ‘Ballı Hafta’ 23 Mayıs Pazartesi başlıyor. 23, 25 ve 28 Mayıs’ta, üç özel çekilişin yapılacağı ‘Ballı Hafta’da alt kategorilerde bilenlere ilave 20 milyon TL verilecek.

Çılgın Sayısal Loto’da ‘Ballı Hafta’ oyun severleri bekliyor. Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto, Ballı Hafta’da ilave 20 milyon TL verecek. Çekilişler 23, 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. 23 veya 25 Mayıs’taki çekilişlerde bir kazanan olması durumunda Ballı Hafta sona erecek. Birinci ve ikinci çekilişte kazanan olmaması durumunda ise 20 milyon TL 28 Mayıs’taki çekilişte sahibini ya da sahiplerini bulacak.

Çekilişler nasıl gerçekleşecek?

23 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek ilk çekilişte 5+1 kategorisini bilene/bilenlere ilave 20 milyon TL verilecek. 23 Mayıs’ta 5+1 kategorisinde bilen çıkmazsa 25 Mayıs Çarşamba günü yine 5+1 kategorisinde kazanan aranacak. 25 Mayıs’ta da kazanan olmaması durumunda, 28 Mayıs Cumartesi günü yapılan çekilişte 5+1 kategorisini kazanan olması halinde 20 milyon TL kazanana/kazananlara verilecek. 28 Mayıs’ta 5+1 bilen olmazsa, ikramiye 5 bilenlere, 5 bilen de olmazsa 4 bilen ya da daha alt kategori bilene/bilenlere aktarılacak. Dolayısıyla Çılgın Sayısal Loto ‘Ballı Hafta’ illa ki 20 Milyon TL kazandıracak!

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Yeni uygulamada ise 6 + 1 numara (SüperStar) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 4 TL. SüperStar sayısını oynamak ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye millipiyangoonline adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanmaktadır

Tüm çekilişler, Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısı ile noter huzurunda gerçekleştirilmekte ve canlı olarak yayınlanmaktadır. Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association- WLA) tarafından verilen WLA-SCS:2020 (Level 2) Güvenlik Kontrol Standartı Sertifikasına ve TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olan kurum, en büyük önceliği şeffaflığa vermektedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.