Cildi yenilemenin formülü C Vitamini Serumu

Bir dünya markası olan L’actone, kişisel ve ev bakım ürünlerini tüketiciye maksimum fayda sağlamak için geliştiriyor. L’actone’un cilt bakım serisinde yer alan C Vitamini Serumu, cildi yenilemesiyle ünlenerek dünyada en çok talep gören ürünler arasındaki yerini alıyor.

Antioksidan içeriği ile koruyucu ve destekleyici özelliğe sahip olan C vitamini, cilt bakımı konusunda da hünerlerini sergiliyor. Bu gerçekten yola çıkarak L’actone uzmanları tarafından geliştirilen C Vitamini Serumu, cilt tiplerine göre günde bir ya da iki kez kullanılarak cildinizin güzelliğini destekliyor. L’actone C Vitamini Serumu, temiz ve makyajsız cilde tatbik edilirken günlük cilt temizliği sırasında kolaylıkla uygulanıyor.

Parlak ve gergin bir cilde sahip olmak, ciltte oluşan lekelenmeleri azaltmak için L’actone C Vitamini Serumu en büyük yardımcınız olacak. Özellikle yaz sonrasında yüzünüzde meydana gelen güneş lekeleri ve yaşla oluşan lekelenmeleri bu etkili serum sayesinde azaltmanız mümkün. Gözlerin etrafında oluşan halkalara ve morluklara da olumlu etki eden L’actone C Vitamini Serumu, hafif masaj yaparak uygulandığı zaman cildinizin sağlıklı görünüme kavuşmasına destek oluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.