gazetemag tv

Çiğdem Koç Güzellik Merkezleri’nin 5. yılı ünlü isimlerin katıldığı kokteyl ile kutlandı

Seren Serengil, sahnede giydiği cüretkar elbisesi için Gülşen’i taklit ettiği iddialarına “Ben taklit etmem taklit edilirim” dedi.

Bu özel günde, Çiğdem Koç’u Seren Serengil, Ferman Toprak, Esra Balamir, Ece Mumay, Kerimcan Durmaz ve Samet Laçina gibi ünlü isimler yalnız bırakmadı.

Kutlamalar sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Seren Serengil, sahnede giydiği cüretkar kıyafet yüzünden Gülşen’i taklit ediyor iddialarına “Ben kimseyi taklit etmem taklit edilirim, ben aileden öyle büyütüldüm” cevabını verdi. Sahnelere yeniden dönmesiyle ilgili de “Yeni gelmedim geri geldim” dedi.

blank

“Bayanların masrafı çok ağır”

Kokteylde şarkıcı Ferman Toprak da renkli açıklamalar yaptı. Ferman Toprak; “Bayanların masrafları çok ağır. Elektrik, su, doğalgaz gibi güzellik masrafları da arttı” dedi. Metroseksüel misiniz sorusuna da “artık erkekler de eşine çocuklarına güzel görünmek için bakım yaptırıyor normal olarak” yanıtını verdi.

“Benim kısmetim bağlanmış”

Kokteyle katılan Esra Balamir’e sevgiler günü ile ilgili düşünceleri soruldu. Esra Balamir ise “sevgililer gününü kutlamayalı yıllar oldu. Benim kısmetim bağlanmış. Çok seçiciyim ben” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.