‘Çiçero’ filmini ilk 3 günde kaç kişi izledi?

2017 yılına Ayla, 2018’e Müslüm filmleriyle damga vuran Yapımcı Mustafa Uslu’nun son filmi Çiçero’nun ilk üç günde ne kadar izlendiği belli oldu.

Yüzyılın casusu olarak adlandırılan İlyas Bazna’nın hayatını beyaz perdeye aktaran ‘Çiçero’ filmi, 18 Ocak’ta sinemaseverlerle buluşmuştu.

Serdar Akar’ın yönettiği, Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik’in başrolleri paylaştığı film geçtiğimiz hafta sonu 160.382 kişi tarafından izlendi.

Uslu’nun Ayla ve Müslüm gibi salonları domine eden filmleri arasında Çiçero mütevazı bir rakamda kaldı.

blank

Çiçero’nun hayatından uyarlanan filmin kadrosunda, Ertan Saban, Tamer Levent, Cem Kurtoğlu, Murat Garipağaoğlu, Mehmet Ulay, Altan Erkekli, Mehmet Esen, Selen Öztürk, Çiğdem Selışık Onat, Levent Ülgen, Açelya Özcan, Aylin Kılınçarslan ve Mehmet Ezel Özgün gibi güçlü isimler yer alıyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.