Christina Ricci, Matrix 4’ün kadrosunda

Matrix 4’ün kadrosunda Oyuncu Christina Ricci’nin olduğu öğrenildi. Film, 22 Aralık’ta sinemalarda ve HBO Max’te aynı anda yayınlanacak.

Henüz adı belli olmayan ve geçici olarak Matrix 4 olarak adlandırılan devam filminde, adı daha önce kadroda duyurulmayan oyuncu Christina Ricci’nin rol aldığı öğrenildi.

Beyazperde’nin haberine göre Ricci, Keanu Reeves (Neo), Carrie Anne-Moss (Trinity), Jada Pinkett-Smith (Niobe), Daniel Bernhardt (Agent Johnson) ve Lambert Wilson (The Merovingian) gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuna katılmış oldu. Seride ilk kez rol alacak oyuncular arasında ise Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra ve Jonathan Groff gibi isimler yer alıyor.

Matrix 4, yönetmen Lana Wachowski ve Christina Ricci’yi yeniden bir araya getiriyor. Henüz resmi bir adı olmayan Matrix 4, 22 Aralık’ta sinemalarda ve HBO Max’te aynı anda yayınlanacak. Film, Türkiye’de de aynı tarihte gösterimde olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.