CHP Sözcüsü Faik Öztrak: Hayvanlara işkence eden, caniler en ağır şekilde cezalandırılmalı

Konya’da hayvanlara yönelik şiddet görüntülerine tepkiler gelmeye devam ediyor. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Konya’daki barınakta hayvanlara işkence eden, öldüren caniler en ağır şekilde cezalandırılmalı. Takipçisi olacağız.” dedi.

Konya bir hayvan barınağında barınak görevlileri tarafından başlarına kürekle vurularak köpeklerin öldürülmelerine tepkiler sürüyor. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Konya’daki barınakta hayvanlara yapılan işkencenin videolarının sosyal medyada yayılmasının ardından açıklama yaptı. Öztrak sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamasında “Konya’daki barınakta hayvanlara işkence eden, öldüren caniler en ağır şekilde cezalandırılmalı. Takipçisi olacağız.” ifadelerini kullandı.

Konya’da köpekleri işkence ile öldüren iki kişi tutuklandı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.